16.05.2009 11:09

Účetnictví přes internet a outsourcing mezd umožňuje klientům zbavit se činností, které nepatří k hlavnímu předmětu podnikání

Účetnictví patří k činnostem, které lze nejjednodušeji zabezpečit pomocí outsourcingu.  Efektivnost internetového účetnictví a outsourcingu mezd spočívá v tom, že firma nepotřebuje dlouhodobě interní účetní tým v místě podnikání. Ale současně všechny informace a vložená data jsou kdykoliv k dispozici. To vytváří prostor ke změně ve vaší firmě– tým, který generoval jenom náklady, můžete přeměnit na tým přinášející zisky (další obchodníci, pracovníci podpory obchodu, pracovníci do realizace/výroby..…atd.).
Velmi často se outsourcing účetnictví a mezd ukazuje jako lepší řešení než interní účetní tým – outsourcing přináší mnohem vyšší kvalitu a žádné zastaralé přístupy.
Každý klient je obsluhován týmem účetních profesionálů se zkušenostmi, které není možné běžně získat v malých firmách. Tým poskytuje prostřednictvím telefonu nebo e-mailu rychlý a důsledný servis. Ale především vaše účetnictví a veškeré doklady jsou k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu na rozdíl od běžných účetních služeb, kde máte informace k dispozici v pracovní době, tj. od 9 do 17 hod. a 5 dní v týdnu.

 

—————

Zpět


Kontakt

AUDITOR EU

Kanceláře / Contact: Mezibranská 4, Praha 1, CR


tel. + 420 226 235 990
fax + 420 226 235 999